Inspirace Elfpetite

27.2.2019  Kouzelné korálky Elfpetite. Inspirujte se malými, něžnými korálky. Šperky Elfpetite mají velikost cca 1cm a průvlek 3mm, je tedy třeba mít i originální náramek, korálky jsou celkově menší velikosti a průvleku.

 

 

Nová značka Ogerbeads

12.2.2019 

Nově na našem e-shopu můžete koupit Nizozemskou značku šperků Ogerbeads. Značka je kompatibilní s ostatními značkami na našem e-shopu (kromě Elfpetite).

Značku Ogerbeads založila "lampwork artist" Evelien Pauw v Nizozemsku roku 2017. Najdete zde skleněné korálky z Muránského skla, stříbrné šperky i vlastní Ogerbeads náramky s klipem. Prohlédněte si všechny kolekce v kategorii Ogerbeads. Také můžete využít Věrnostní program 5+1 na šperky Ogerbeads - viz. kategorie Akce/Věrnostní program.

 

 

 

 

Sleva 10%

17.1.2019

Zaregistrujte se do našeho e-shopu a získáte KÓD se slevou 10%!

Registrací získáte nejen slevový KÓD, ale budete i dostávat newslettery s veškerými novinkami a chystáme spoustu dalšího! Slevový KÓD platí neomezeně a na celý sortiment e-shopu :)

Aurora Charm - Together Forever

10.1.2019

Aurora Charm - Together Forever

Nový Valentýnský korálek Together Forever / Navždy spolu - krásně propracovaný šperk objímajícího se dráčka s jednorožcem. Oficiální vydání 14.1.2019.

 

 

 

Strana 1 z 4