AAN026-o-a
A-1847
A-192493
lunagibbous
lunagibbousa
lunagibbousb
Product Code: AAN026

Šperk Vypouklá Luna - OHM Ag 925/1000, 3,5 g

  • Váha: 3,5 g
  • Velikost: 10 x 13 mm

OHM Beads šperk Vypouklá Luna.

Každá fáze měsíce projevuje jinou energii. NOVÝ MĚSÍC je o nových začátcích, otevírání nových kapitol, otírání břidlice a přípravě na budoucnost. Je to o introspekci a samotě.

V této kolekci jsou tři designy, CRESCENT LUNA, GIBBOUS LUNA a QUARTER LUNA. Mohou být použity zaměnitelně k vytvoření fází. Dorustající srpek je začátek cyklu. Je čas stanovit si své záměry pro nadcházející období. Nechte svou lásku zářit zevnitř vašeho srdce přes vaši budoucnost.

PRVNÍ ČTVRTLETÍ je čas jednat a udělat skok ve víře. Vyzvěte se a udělejte něco. Když se podíváte nahoru na Měsíc, je to ta PRAVÁ strana ve světle. Zapojte svůj pravý mozek a myslete kreativně. Použijte svou energii k tomu, abyste se dostali do nového zajímavého teritoria.

Vypouklý Měsíc oslavuje dynamiku, které jste doposud dosáhli. Soustřeďte se a upřesněte svůj původní záměr; přizpůsobit a změnit.

ÚPLNĚK je čas na sklizeň. Toto je čas zazářit ze všech sil. Spojte se s přáteli a rodinou a upevněte své spojení s nimi a s přírodou.

Slábnoucí fáze je čas přemýšlet a být vděčný za svůj pokrok. Poděkujte sílám, které jsou, a podívejte se znovu dovnitř na sebe a své sny.

TŘETÍ ČTVRTLETÍ je čas toho nechat. Uvolněte ve svém životě to, co vám neslouží. Rozhlédněte se kolem sebe a udělejte si inventuru.

Ubývající Měsíc je o uvolnění a odpočinku. Zaměřte svou energii na přípravu na další cyklus. Prošli jste cestou. Udělejte si čas na doplnění paliva. Sledujte, co jíte, dávejte pozor na to, kde trávíte čas, vybírejte moudře ty, které do své sféry pustíte. NOVÝ MĚSÍC a začněte znovu.

Materiál
Materiál
  • Stříbro 925/1000 - Silver 925/1000
Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.