AMG088-o-a
AMG088-o-b
AMG088-o-c
AMG088-o-i
Product Code: AMG088

Skleněný korálek Kiss - OHM Beads

  • Materiál: muránské sklo, stříbro 925

OHM skleněný korálek Polibek.. Novinka Únor 2020.

Polibek - ten jemný stisk rtů proti člověku nebo předmětu - má mnoho kulturních konotací, včetně přátelství, náboženské oddanosti, míru, úcty, náklonnosti nebo vášně jako v romantické lásce. Básník Johan Runeberg napsal, že „andělé se radují z prvního polibku, který si vyměnili milenci.“ Dodal, že polibek lásky „s tím nese i dar věčného mládí“.

Líbání je popsáno v poezii starověkého Egypta, v nejstarších sanskrtských písmech a v Bibli. Folktales vypráví o síle polibku prolomit kletbu nebo kouzlo. Ve středověku když se rytíři smířili, smlouvy byly uzavřeny polibkem míru.

Ale možná to mladý Daphnis řekl nejlépe (ve starořeckém příběhu) poté, co políbil půvabnou Chloe: „... Její rty jsou měkčí než růže, její ústa jsou sladká jako med a její polibek mi působí větší bolest. než včelí bodnutí. Můj pulz bije rychle, srdce mi buší, jako by se chystal udusit; přesto chci další polibek. “Římané také milovali líbání a pojmenovali několik typů polibků:„ osculum “(líbání rukou nebo tváří),„ basium “(líbání na rty se zavřenými ústy, obvykle mezi přáteli a rodinou) ) a „suavium“ (vášnivý polibek milenců).

Náš OHM korálek Polibek zachycuje tyto slavné emoce ve skle explozí jisker jako hvězdná noc. Barvy a nuance ve skle jsou stejně hluboké a jemné jako láska samotná. Když na náramku nosíte náš OHM KISS, mohou být zlomena všechna zlá kouzla, uzavřena všechna přátelství a může být dar mladistvé vášně váš.
Materiál
Materiál
  • Skleněné korálky - Glass beads
Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.