AAX073-o-a
AAX073-o-b
AAX073-o-i
AAX073-o-n
AAX073-o-x
Product Code: AAX073

Stříbrný korálek Who Are You - OHM Beads

  • Materiál: sterlingové stříbro 925/1000

OHM šperk Who Are You / Kdo jsi. Z nové kolekce Alenka v říši divů.

Tento okouzlující přítel je součástí kolekce Alenka v říši divů OHM: slavný kuřák Housenka. Alenka pronásledovala květiny a listy v říši divů a hledala něco jedlého, když narazila na obrovskou houbu. Postavila se na špičkách a nakoukla přes vrchol masivního klobouku a přišla tváří v tvář s ospalou Housenkou, která kouřila vodní dýmku.

"Kdo jsi?" zeptala se Housenka. „Sotva vím, pane, právě teď,“ odpověděla Alenka. "Alespoň vím, kdo jsem byla, když jsem vstal adnes ráno; ale myslím, že jsem musela být od té doby několikrát změněna." Housenka chvíli odfoukla na vodní dýmku a pak řekla: „Takže si myslíte, že jste se změnili, že?“ „Obávám se, že ano, pane,“ řekla Alenka. "Nemohu si vzpomenout na věci, jako kdo jsem byla, a nezachovávám stejnou velikost po dobu deseti minut."

Možná by Housenka měla Alence říct, že takové zmatení, zapomnění a časté změny ve velikosti byly ve skutečnosti prvními známkami stárnutí. Stávají se nám neustále!

Ale i když nyní zapomínáme, proč jsme vstoupili do místnosti - nebo že naše brýle jsou stále posazené na našich vlastních čele - připomínáme denně nejdůležitější otázku Housenka, „Kdo jsi?“ Nezáleží na šedých chloupcích ani na změnách velikosti; jste to VY, kdo se probudí každé ráno, kdo určuje, zda je váš život dobrodružstvím zázraků. Noste náš OHM KDO JSTE hrdě. Víte, kdo jste a vy jste OHMazing!
Materiál
Materiál
  • Stříbro 925/1000 - Silver 925/1000
Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.