AAX070-o-a
AAX070-o-b
AAX070-o-i
AAX070-o-n
AAX070-o-x
Product Code: AAX070

Šperk Painting The Roses Red - OHM Beads

  • Materiál: sterlingové stříbro 925, glazura

OHM šperk Painting The Roses Red / Malované červené růže.. Z nové kolekce Alenka v říši divů.

Alenka se ocitla v krásné zahradě, mezi zářivými květinovými záhony, studenými fontánami a keřem brilantních bílých růží. Přesto tři zahradníci ve tvaru hracích karet - dva, pět a sedm rýčů - bíle rudě malovali. Byli to také docela malí malíři, všude kapající a stříkající barvy.

Z příběhu Alenky v říši divů nabízí OHM toto růžové keřové srdce barevně překrývajících se květů, zvýrazněných červeně smaltovanou barvou v rámci kolekce Alenka v říši divů OHM.

„Řekl bys mi," zeptala se Alenka nesmyslně, „proč maluješ ty růže?"

„Uvidíte, slečno,“ řekli dva Spades, „měl ato být červená růže keř a omylem jsme vložili bílou; a pokud to královna zjistilí, měli bychom všichni mít své hlavy odříznuté, víš! “ Jistě, trubka zněla a do zahrady pochodoval velký průvod vojáků hracích karet (kluby), dvořanů hracích karet (diamantů), královských rodinných hracích karet (srdcí) a krále a královny srdcí. Královna si okamžitě všimla napůl malovaného růžového keře a vykřikla: „S hlavami!“

Naštěstí Alenka ukryla urážlivé zahradníky v květináči a unikli popravě. Pokaždé, když na náramek budete mít toto krásné OHM srdce, bude vám připomenuto, že i když jsme někdy všichni zašlapaní, je to, jak se odrazíme, což definuje naši postavu. Pokud omylem zasadíte bílé růže; neztrácej hlavu, jen přemaluješ červenou!
Materiál
Materiál
  • Stříbro 925/1000 - Silver 925/1000
Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.