AAX071-o-a
AAX071-o-b
AAX071-o-i
AAX071-o-n
AAX071-o-x
Product Code: AAX071
Dostupnost produktu: Kusů skladem
Zbývá 1 kusů

Přívěsek Mad Time - OHM Beads

1680,00 Kč
  • Materiál: sterlingové stříbro 925/1000

OHM šperk Mad Time / Šílený čas.. Z nové kolekce Alenka v říši divů.

Jako umění kolekce Alenka v říši divů v OHM kombinuje tento design OHM dva nápady z magického mistrovského díla Lewise Carrolla: úsměv Cheshire Cat s kapesními hodinkymi White Rabbit.

Alenka lenoší na břehu řeky, když náhle vykřikne bílý králík s růžovýma očima. To není tak neobvyklé, pomyslela si Alenka; ale pak, ustaraný králík vytáhl mosazné hodinky z kapsy vesty a zamumlal si pro sebe: "Ach, drahá, oh, drahá, jdu pozdě!" Tohle je neobvyklé a Alenka nedokázala odolat králíkovi, dokud nepadla hlavou nad paty po dlouhé hluboké díře.

Odtamtud to bylo cizí. Alenka vstoupila do říše divů. Brzy ji vyděsilo, když uviděla usmívající se kočku Cheshire s dlouhými drápy a mnoha ostrými zuby, posazenou na větvi stromu těsně nad rozcestí.

"Jací lidé tady bydlí?" Zeptala se Alenka zdvořile.

Kočka namířila na každou cestu, když promluvil: „V tom směru žije Kloboučník; v tomto směru žije zajíc z března. Navštivte buď, jak se vám líbí; oba jsou šílení.“

Alenka se zamračila: „Ale já nechci chodit mezi šílený lidi!“

Kočka pokrčila rameny a pomalu začala mizet, počínaje ocasem a končícím pouze jeho úsměvem, který byl stále viditelný, když poznamenal: „Ach, nemůžete si pomoct; všichni jsme tady šílení.“

A tak, jak následujete svůj vlastní BÍLÝ RABBIT na neočekávaná dobrodružství a setkáváte se s vlastními neobvyklými postavami v říši divů svého života, jednoduše se dotkněte tohoto magického MAD TIME a usmějte se na velký cheshire úsměv. Koneckonců, jak řekla Kočka, nemůže jí pomoci. Všichni jsme tady šílení!

Materiál
Materiál
  • Stříbro 925/1000 - Silver 925/1000
Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.