AAY056-o-a
AAY056-o-b
AAY056-o-i
AAY056-o-n
AAY056-o-x
Product Code: AAY056

Stříbrný šperk Eat Me - OHM Beads

  • Materiál: stříbro 925/1000

OHM přívěsek Eat Me / Sněz mě.. Z nové kolekce Alenka v říši divů.

Závěsná značka s nápisem „Eat Me“. Vzpomenete si, na samém začátku Alenčina dobrodružství, pronásleduje záhadného Bílého králíka a shlukne hlubokou díru. V místnosti s mnoha dveřmi je zlatý klíč, který se hodí pouze k těm nejmenším z dveří. .podivná tekutina a smršťující se, která se vejde přes dveře, si Alice uvědomí, že zapomněla zavěsit na klíč, když se scvrkla.

Alice uvidí pod stolem malou skleněnou krabici, která obsahuje malý dort a slova „Eat Me“. Zjevně někdo předvídal její dilema a poskytl potenciální reverzní kurz. Jistě, Alenka sní dort a začne růst a růst, dokud se její hlava nedotkne stropu. Nyní může chytit vzácný zlatý klíč. S prázdnou lahví i krabicí na dort jsou naštěstí účinky dortu pouze dočasné a k Alenčině překvapení se začne znovu zmenšovat, dokud nemůže uniknout skrz miniaturní odemčené dveře do krásné zahrady.

Toto dobrodružství oslavujeme naší visačkou OHM EAT ME. S kolekcí Alice in Wonderland jde perfektně. NEBO kde jinde byste chtěli, aby korálek křičel EAT ME !? Oh volby jsou nekonečné!
Materiál
Materiál
  • Stříbro 925/1000 - Silver 925/1000
Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.