AMG742-o-a
AMG742-o-b
AMG742-o-c
AMG742-o-i
AMG742-o-x
Product Code: AMG742

Korálek White Rabbit - OHM Beads

  • Materiál: muránské sklo, stříbro 925/1000

OHM korálek White Rabbit / Bílý králík.. Z nové kolekce Alenka v říši divů.

"Následuj bílého králíka." Tak říká zpráva na Neo obrazovce počítače, která nás přitahuje zpět k Alence Lewise Carrollové a jejímu fantastickému pronásledování WHITE RABBIT do říše divů.

„Následovat bílého králíka dolů po králičích dírách“ se skutečně stalo všudypřítomnou metaforou pro každého, kdo sleduje nepravděpodobné vodítko do mimořádných, úžasných okolností, které zpochybňují nebo mění něčí pohled, realitu nebo osobní přesvědčení. Mohl by také odkazovat na cesty rozšiřující mysl chemické povahy.

Grace Slick z psychedelické rockové skupiny Jefferson Airplane napsal a zpíval píseň s názvem „Bílý králík“, která zmiňovala Alenku v říši divů, Rudou královnu, Bílého rytíře, Dormouse a vodní dýmku kouření vodní dýmky. „Jedna pilulka tě zvětšuje a jedna pilulka tě dělá malou“ Grace zpívala. Řekla, že píseň je víc než jen podivné výlety; bylo to o sledování vaší zvědavosti a o tom, kam to vede.

V rámci naší série Alenka v říši divů představuje OHM pyšnící se skleněnou korálkem WHITE RABBIT. Když otočíte korálek ve světle, uvidíte, jak se třpytí úžasnou inspirací, třpytkami s mimořádnou magií a láká vás k fantastickým rozměrům, které zpochybňují vaše vnímání a překvapí vás zázraky, které vzdorují víře. Pokračuj. Sledujte svou zvědavost a podívejte se, kam vede.
Materiál
Materiál
  • Skleněné korálky - Glass beads
Barva
Barva
  • Bílá - White
Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.