AAN028-o-a
AAN028-o-b
AAN028-o-i
AAN028-o-n
Product Code: AAN028

Stříbrný šperk Touch Of Maple - OHM Beads

  • Materiál: sterlingové stříbro 925

OHM šperk Touch Of Maple / Dotek Javoru..

Javorový sirup pomalu vytéká přes máslovou hromadu palačinek. Javorová poleva na koblihu. Javorové uhlí, které vaří pod vaším oblíbeným uzeným masem. MAPLE CANDY !!!!

Maple je považován za tónové dřevo, což znamená, že nese zvukové vlny dobře. Bohatá, slavná hudba vychází z javorových houslí, violy, violoncella a dechových nástrojů. Sugar Maple je tvrdé dřevo, které se používá pro kuželky, šachty u bazénu, tělocvičny, řeznické bloky a jemné zpracování dřeva. V mnoha věcech je javorový dotek, dokonce i v této kanadské whisky usrkávám. Možná dáváte přednost Tennessee, to neřekneme. Všechno se dotýká javoru.

Pak je tu samozřejmě krása samotného javoru, od květů brzy na jaře - nabízející nektar až po rušné včely - až po šeptající šustění jeho chladného a uklidňujícího letního stínu. Javor se možná nejlépe leskne na podzim, protože jeho listy explodují do ohnivého pekla červené, žluté a oranžové. Javorový list je na erbu Kanady a na kanadské vlajce. Javor je symbolem síly a vytrvalosti a byl vybrán jako národní strom Kanady.

V mnoha věcech, které máte rádi, je skutečně javor. Potom ještě pravděpodobně přemýšlíte o tom silném javorovém sirupu, který sklouzává po snídani palačinky, vafle nebo francouzský toast ...
Materiál
Materiál
  • Stříbro 925/1000 - Silver 925/1000
Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.