AAL064-o-a
AAL064-o-b
AAL064-o-i
AAL064-o-n
Product Code: AAL064

Stříbrný šperk Matka vody - OHM Ag 925/1000, 4 g

  • velikost: 1 x 1,1 cm 
  • průvlek 4,5 mm
  • váha: 4 g

OHM šperk Mama Aqua / Matka Vody..

Je to krása dešťové vody, která se valí přes skalní pády. Je to úžasná síla oceánských vln a stříkající moře stříkající na břeh. Je to také jemný letní déšť, průzračné jezero, uklidňující pramínek vody přes kameny a klid sněhu. MAMA AQUA je životodárnou vodou naší planety Země a vyživuje naše plodiny a shromažďuje ptáky a zvířata k pití u jejích řek a potoků.

Mama je královnou moře, bohyní řek, mýtem sirény a mořské panny. Mama byla mnoha uctívána jako čistička a filozofové ji považují za prvek intuice a emocí. Mama Aqua je královská hodnost a majestátnost. Nosí korunu vzácného korálového útesu a její tekoucí vlny vlasů jsou plné mořských tvorů.

Mama je také tebou. Vaše tělo je 78% vody a bez ní nemůžete přežít. Je to dlouhý chladný nápoj s občerstvením v horkém dni nebo hloubky čištění vašeho oblíbeného místa ke koupání. Je slanou vůní moře a rytmem přílivu. Mama je mocná; Je křehká. Voda pokrývá 71% povrchu naší planety; přesto je navzdory svému významu často nedoceněná. Její korál umírá, její ryby jsou otrávené a jedna miliarda sedmi miliard Terry pije vodu, která není zdravá.

Musíme milovat a milovat naši krásnou mámu Aqua, protože pokud se o ni postaráme, ona nás na oplátku vyživuje, čistí, krmí a osvěží. Buďte dobří k vaší matce.

Materiál
Materiál
  • Stříbro 925/1000 - Silver 925/1000
Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.