AAN031-o-a
AAN031-o-b
AAN031-o-i
AAN031-o-n
Product Code: AAN031
Dostupnost produktu: Kusů skladem
Zbývá 1 kusů

Stříbrný šperk Mandala - OHM Ag 925/1000, 2,5 g

1240,00 Kč
  • Váha: 2,5 g

MANDALA je duchovní a rituální symbol v indických náboženstvích hinduismu, buddhismu a Jain Dharmy, které mohou představovat vesmír. Mandalas jsou často používány jako fokus v meditaci. Mandala se stává říší čistého myšlení a meditující uvažuje o mandale, dokud nebude obraz plně internalizován v nejmenším detailu; čímž se z meditující mysli stala „mikrokosmos božských sil při práci ve vesmíru“.

Starověcí Mayové vytvořili své kalendáře v podobě mandaly. Aby učili nestálost života, buddhisté tráví hodiny vytvářením složitých mandal z písku a poté je okamžitě odloží stranou nebo opláchnou vodou. Mandalas byl znovu zaveden do západního myšlení švýcarským psychologem Carlem Jungem, který prozkoumal myšlenku, že mandaly představovaly nevědomou mysl hledající rovnováhu a pořádek ve chvílích intenzivního osobního růstu.

Naše OHM MANDALA je kompletní sféra se složitým vzorem Mandaly, který se mění z Flower of Life na jedné straně na doslovný květ na opačné straně. Květ života má také starodávný duchovní význam. Skládá se z překrývajících se oboustranných květinových vzorů, které mnozí v celé historii považují za vizuální vyjádření vzájemného propojení všech živých věcí. Od starověkého Egypta po Blízký východ až po Asii najdete pečlivě vyřezávané květiny života na chrámech, které se datují tisíce let.

Užijte si náš OHM MANDALA na svém náramku pro jeho jemnou, fascinující krásu, ale také pro každodenní připomenutí, že nejste sami. Jste integrálním okvětním lístkem v květu vzájemného propojení života a vaše mysl nese božské tvůrčí síly samotného vesmíru. Jděte do toho, uvolněte svůj potenciál.

Materiál
Materiál
  • Stříbro 925/1000 - Silver 925/1000
Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.