AAE117-o-a
AAE117-o-b
AAE117-o-i
AAE117-o-n
AAE117-o-x
Product Code: AAE117

Přívěsek Lantern - OHM Beads

  • Materiál: stříbro 925/1000

OHM stříbrný korálek Lucerna.

Když staří lidé objevili oheň, brzy poté vynalezli lucernu, aby chránili tento oheň před větrem a deštěm nebo aby zabránili náhodnému šíření ohně za jeho hranice. Například požár na dřevěné lodi by byl katastrofou. Pirátský kód kapitána Johna Phillipsa proto požadoval, aby všechny plameny pod palubou byly chráněny lucernou. Lampy byly také používány jako signalizační zařízení, jako naváděcí světla nebo jako varování (například v majáku).

Starověcí Číňané zachytili světlušky v poloprůhledných nádobách pro použití jako slavnostní lucerny. Mnoho asijských festivalů zahrnuje lucerny, jako je Duchový festival, kde jsou lucerny umístěny nad vodou v řece nebo moři, aby naváděly ztracené duše předků do posmrtného života. Před vývojem skla byly lucerenová okna vyrobena z plochého zvířecího rohu seškrábaného papíru.

Lucerny jsou univerzálním symbolem osvětlení, transcendence a naváděcího světla. Lucerny pomáhají osvětlit cestu vpřed tím, že odsunou okolní tmu. Jeden jedinec může držet lucernu ve prospěch mnoha. Tato lampa může také symbolizovat vaše vlastní vnitřní světlo, které vede vaši duši skrze období tmy ke slibu nového dne. Lucerny vrhají nádhernou, uklidňující a uvítací záři, která volá do duchovní, meditativní nebo ke shromáždění přátel ve svém kruhu světla.

Noste tento OHM LANTERN hrdě na svém náramku jako symbol svého jedinečného světla, které vás i ostatní provede životními cykly noci a stínu.
Materiál
Materiál
  • Stříbro 925/1000 - Silver 925/1000
Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.