AMG740-o-a
AMG740-o-b
AMG740-o-c
AMG740-o-i
AMG740-o-x
Product Code: AMG740
Dostupnost produktu: Kusů skladem
Zbývá 1 kusů

Korálek Stoupat Výš - OHM

1230,00 Kč
  • Materiál: muránské sklo, stříbro 925/1000

Už dávno ve starém Římě filozof a dramatik Seneca mladší moudře poznamenali: „Mnoho věcí kleslo jen proto, aby stouplo výš.“ O staletí později použil legendární anglický premiér Winston Churchill dětskou hračku jako příklad, když řekl: „Drakové stoupají proti větru, nikoli s ním.“

Kolikrát jste příliš upadli nebo jste byli vážně neúspěšní, jen abyste stoupali výše než dříve? Kolikrát jste zjistili, že čím více jste tlačili a vytrvali proti obtížím, tím více jste se zvedli nad výzvu, stejně jako drak stoupající výš a výš do větru?

Takže v OHM jsme vytvořili nádhernou skleněnou perličku, která oslaví tento koncept v RISE HIGHER. Na pozadí zářivé, slavné modři jsme si nastavili úchvatnou bílou. Je to pták, který bere křídlo proti neviditelnému odporu ostrého letního větru? Nebo je to zasněžený vrchol hory vysoko stoupající do mrazivé oblohy?

Ať tak či onak, tento brilantní modrý korálek dodá vašemu náramku hloubku a nuanci a dodá vaší fantazii let, když přemýšlíte o tomto inspirujícím konceptu RISE HIGHER. Jak dobrý ol 'Seneca také řekl: „Je to síla mysli být nepřekonatelná.“ Stoupejte, příteli. Obloha je limit!

Materiál
Materiál
  • Skleněné korálky - Glass beads
Barva
Barva
  • Modrá - Blue
Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.