AAP068-o-a
AAP068-o-b
AAP068-o-i
AAP068-o-n
AAP068-o-x
Product Code: AAP068

Přívěsek Call Out - OHM Beads

  • Materiál: stříbro 925/1000
Být slyšet. Buď v lese, na hřišti nebo v bazénu. Píšťaly jsou už od dob, kdy první lidé nejprve vyřezali tykev, větev nebo kousek kosti a zjistili, že s tím mohou vydat zvuk. Staří Egypťané používali jako píšťalky malé granáty. V Řecku píšťalky udržovaly veslovací úder posádky kuchyně. Angličtina používala během křížových výprav píšťaly k signalizaci lukostřelců nebo na palubu námořních plavidel k vydávání příkazů nebo pozdravu hodnostářů.

Vynálezcem píšťalky, kterou dnes známe, byl Joseph Hudson. V roce 1870 vytvořil mosaznou píšťalku Acme City, která se stala prvním rozhodčím píšťalkou používanou při fotbalových zápasech. V 1883, Joseph začal experimentovat s hrachy-píšťalkou designy, které mohly produkovat intenzivní zvuk slyšený přes míli daleko. Policisté v té době používali ke komunikaci neefektivní chrastítka. Hudsonův hrach s pískáním, nazvaný Acme Thunderer, byl přijat Skotským yardem v roce 1884 a dodnes zůstává nejpoužívanější píšťalkou na světě.

Píšťalky mají mnoho praktických použití, od sportu přes řízení dopravy po plavčíka až po výcvik psů. Píšťalky jsou také důležitými varovnými symboly. Možná se rozhodnete nosit náš lesklý OHM píšťalku na svém náramku, aby symbolizoval vaši vlastní roli učitele a průvodce v chaotickém světě. Možná vám naše píšťalka OHM připomene slunná léta na pláži nebo sportovní akci. VYZÝVEJTE OHM a dejte nám vědět, proč jej máte na sobě.
Materiál
Materiál
  • Stříbro 925/1000 - Silver 925/1000
Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.