AAE120-o-a
AAE120-o-b
AAE120-o-i
AAE120-o-n
AAE120-o-x
Product Code: AAE120

Stříbrný šperk Monkey Fist - OHM Beads

  • Materiál: stříbro 925/1000

Protože to bylo často používáno s záchranným lanem vyhozeným z lodi, uzel pěst opice se stal symbolem solidarity a přátelství. Každý uzel je nějakým způsobem odlišný a nikdy dokonale kulatý, stejně jako každé přátelství je jedinečné a nedokonalé. Uzel Monkey Fist roste s opakovaným použitím pevněji a kulatěji, stejně jako přátelství roste pevněji a plynuleji s časem a pozorností. Tradice si myslí, že opičí pěst by měla být dána kamarádovi, starému nebo novému, s příběhem tohoto přátelství a sdílenou symbolikou uzlu.

Ať už si tuto perličku OHM Monkey Fist ponecháte nebo ji sdílíte, zamilujete si její mnoho použití a chytrost jejího designu. Naše opičí pěst může viset z mini řetězu, aby simulovala vážené linie námořníků a rybářů, a náš složitý malý uzel lze nosit jako přívěsek nebo visící korálek jemně houpající se z náramku.

Uzel Monkey Fist je používán námořníky jako závaží, což usnadňuje házení lana. Tento uzel byl svázán na konci zvedací linie, kterou bylo možné vyhodit z lodi do doku. Tento uzel také používali rybáři k obsazení sítě mezi dvěma loděmi a vlečnými sítěmi pro větší úlovek ryb. Vážený uzel opičí pěst byl někdy využíván jako zbraň z ruky do ruky, kterou námořníci nazývali „slungshot“.

Ať už ho nosíte jakýmkoli způsobem, Monkey Fist je krásný symbol přátelství. Dejte jim jako dárky, sdílejte je se svými přáteli a noste je jako připomenutí vztahů, kterých si vážíte.
Materiál
Materiál
  • Stříbro 925/1000 - Silver 925/1000
Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.