AAP065-o-a
AAP065-o-b
AAP065-o-i
AAP065-o-n
AAP065-o-x
Product Code: AAP065

Stříbrný šperk Critical Hit - OHM Beads, Ag 925/1000, 3 g

  •  Váha: 3 g
  • Velikost: 2 cm
V životě, stejně jako v D&D, vždy existuje další role, která změní vaše štěstí. Přichází kritický zásah. Kraken se na vás podíval kritickou chybou. Vaše rychlá reakce a rozum vám poslouží jako odpověď. Hrajte znovu a podívejte se, co jste zasáhli.

Kostky se datují do starověkého Egypta, existují různé druhy kostek pro vyprávění štěstí, hraní her nebo hazardních her. Zaznamenané ve starověkých biblických a buddhistických textech jsou mezi mnoha odkazy na obsazení.

V roce 1974 byla vytvořena středověká fantasy stolní hra na hrdiny Dungeons and Dragons a Icosahedron, 20-sided die, byl základním prvkem hry. Jak čarodějové, podvodníci, paladinové a druidové, kteří bojovali v D&D, již vědí, D20 určuje, kdo udeří první a jak přesná je tato stávka. Žijete a umíráte podle nálad.

KRITICKÁ HIT od OHM vzdává hold tomu nejlepšímu ze šťastných rolí - s posvátnou geOHMetrií přichází posvátné požehnání - můžete najít své nejzranitelnější body svého protivníka a způsobit dvojité poškození. Noste CRITICAL HIT na svém náramku a těšte se každý den na každý život.

Co jsi dostal?
Materiál
Materiál
  • Stříbro 925/1000 - Silver 925/1000
Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.