AAP066-o-a
AAP066-o-b
AAP066-o-i
AAP066-o-n
AAP066-o-x
Product Code: AAP066

Stříbrný šperk Another Variant - OHM Beads

OHM také vítá skutečnost, že tolik kreativních lidí pomáhá vytvářet naše korálky a každý vstup, každá variace, každá nová myšlenka nás posune vpřed a přidává každou variaci v řetězci, abychom našli rovnováhu.

DNA je zkratka pro deoxyribonukleovou kyselinu a je molekula, která obsahuje genetický kód všech organismů, včetně zvířat, rostlin, dokonce i bakterií. DNA je v každé buňce organismu a řekne této buňce, jaké proteiny vyrobit. S tvarem dvojité spirály - jako žebřík stočený do spirály - byla DNA objevena v 50. letech 20. století.

Každá příčka, nebo STEP UP na žebříku, je pár nukleotidů: A (adenin) pouze páruje s T (thyminem) a C (cytosin) pouze páruje s G (guaninem). Páry jsou drženy pohromadě vodíkovými vazbami. Přestože jsou páry vždy pevné, mohou po žebříku přicházet v libovolném pořadí a tato sekvence popisuje životní kód, který říká našim buňkám, co mají dělat.

Pokaždé, když se DNA replikuje, vodíkové vazby se rozbijí a žebřík se rozdělí na dva jednoduché řetězce. Když se pro každou polovinu žebříku vytvoří nový řetězec DNA, přiřazuje se A až T a C k G, dokud není molekula znovu kompletní. Po zkopírování DNA se však vytvoří variace. Tyto mutace mohou organismu poškozovat nebo se vyvíjet.

Dvojitá šroubovice OHM JINÉ VARIANTY slaví tento vývoj vpřed prostřednictvím změn a vylepšení náhody. Dvojitá spirála spirály v kruhu, díky které je na náramku krásný spacer a připomíná jemné sladění kódů, díky nimž je každý z nás jedinečný a jedinečný. Jste součástí DNA OHM! Děkujeme za váš příspěvek k našemu vývoji.
Materiál
Materiál
  • Stříbro 925/1000 - Silver 925/1000
Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.