AAP067-o-a
AAP067-o-b
AAP067-o-i
AAP067-o-n
AAP067-o-x
Product Code: AAP067

Stříbrný šperk Be Counted - OHM Beads

Být považován za součást OHMily. Každá korálek na prstenu se artikuloval, abyste našli útěchu, je někdo, na koho se lze spolehnout. Více než kdy jindy je důležité postavit se za sebe a své přesvědčení a započítat je. Stejně důležité je mít něco nebo někoho, na koho se můžete spolehnout - důvěryhodného přítele, vaši rodinu nebo vaši důvtipnou samostatnost - a naopak, být počítadlem, na které se mohou spolehnout i ostatní.

Počitadlo, neboli počítací rámec, byl počítací nástroj - nebo starověký počítač - používaný od roku 2700 př.nl v Egyptě, Číně, Babylonu, Persii, Indii, Rusku a Africe. Korálky nebo oblázky se pohybovaly po drátech nebo v drážkách na tabletách, aby bylo matematické výpočty příliš obtížné udělat ve vaší hlavě.

Tento počítací rámeček OHM má kruhový tvar, který perfektně funguje jako rozpěrka na náramku; ve skutečnosti POHLEDÁ jako miniaturní náramek s vlastními malými korálky! Nazýváme to OHM počítadlo BÝT POČET, protože pokud jde o všechny věci podivínské, říkáme, že nás započítáme!
Materiál
Materiál
  • Stříbro 925/1000 - Silver 925/1000
Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.