maskedself
maskedselfa
maskedselfb
maskedselfc
Product Code: AAY060

Šperk Masked Self - OHM

  • Velikost: 1,5 x 1,7 cm
  • Materiál: muránské sklo, stříbro 925/1000

 K prodeji tento konkrétní korálek na fotografii.

MASKED SELF je inspirací pro duben 2020 od účastníků OHM Sweet OHM v Thajsku. K dispozici je nespočetné množství barev, protože tento koncept přichází v uzavřeném OHM sáčku.

To, co odhalíte, je vaše MASKOVANÉ JÁ. Je to já, které touží být objeveno, aby ho ostatní skutečně viděli. Je to já, které chcete chránit. Je to já, kdo dělá správnou věc, aby chránil ostatní. Je to já, které se skrývá. Je to já, kdo touží po čerstvém vzduchu.

Pusťte minulost a přitom se držte vzpomínek. Mezi levicí a pravicí je obrovský vesmír. Je to jeden, který můžeme prozkoumat společně s vědomím, že všichni žijeme ve stejné sdílené zkušenosti; Nesmíme se natáhnout a dotknout se jeden druhého; Můžeme dosáhnout dále svými smysly, abychom se navzájem cítili.

Když rozpoznáte zranitelnost druhých, vaše vlastní nedostatky se vypaří. Vyberte si sílu ze svého nitra, abyste se stali nejlepší verzí sebe sama. Spojte si body a zeptejte se sami sebe, existuje něco, co bych mohl udělat, abych vám pomohl?

Zaměřte se na své privilegium a buďte za něj vděční. Využijte toho k tomu, abyste zlepšili sebe a tím i svět. Zdokonalujte své dovednosti. Udržujte svá spojení. Pokračujte v dobrém boji. NEVZDÁVEJ SE.

Jste ASTRONARGH plující prostorem na vlně reality. Na závěr nás všechny čeká HAPPY GRAVE. Prozatím buďme tady, hned teď.

Materiál
Materiál
  • Stříbro 925/1000 - Silver 925/1000
Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.