ohm-aaa014
ohm-aaa014b5
Product Code: AAA014
Dostupnost produktu: Kusů skladem
Zbývá 1 kusů

Stříbrný šperk Velryba - OHM, Ag 925/1000, 2,5 g

890,00 Kč
  • Váha: 2,5 g
  • velikost: 16 x 8 x 7 mm

OHM Beads stříbrná Velryba.

Velryba je symbolem všech matek a mateřského instinktu, rovnováhy, počátku a stvoření všeho života.

"Pán moře" je kosatka podle indiánských kultur a kultur prvního národa. Pozoruhodná inteligence, kterou projevuje největší z rodiny delfínů, mu takový titul jistě zasluhuje. Kosatky žijí ve velkých rodinných skupin a ukázaly se jako mazaní a výkonní lovci. Věří se, že lidé ztracení na moři se reinkarnují v kosatky. Touha znovu se spojit se svou rodinou a blízkými je láká do blízkosti obydlených pobřeží ve snaze komunikovat.
Oduševnělý a mrazivý výkřik kosatek je možná součástí toho, proč je tak milujeme. Jsou něžní a hraví. Pohled na ně, jak proráží vodu nebo surfují po brázdě projíždějící lodi, je inspirující. Orca je také považován za symbol rodiny, dlouhověkosti, harmonie a cestování. Konkrétně se věří, že ochrání ty, kteří pracují mimo své domovy, a dovede je zpět do bezpečí rodinné jednotky
Dokonalé memento pro váš náramek, které bude symbolizovat milovanou osobu žijící daleko. Náš obdiv k těmto uctívaným zvířatům nás přivedl k vytvoření Ohm Beads Killer Whale. Ať už chováte osobní zbožňování těchto úžasných tvorů, hledáte ochranu, když jste mimo domov, nebo si přejete reprezentovat drahocenné rodinné pouto tak posvátné pro kosatky, tento korálek je ideální.

Materiál
Materiál
  • Stříbro 925/1000 - Silver 925/1000
Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.