O nás - šperky a korálky s příběhem

 CHCETE-LI SI PROHLÉDNOUT NAŠE ŠPERKY - KLIKNĚTE NA ÚVOD

Vítejte na českých internetových stránkách Šperky s příběhem. Prvního autorizovaného prodejce šperků značek Redbalifrog a Ohm Beads v České republice, jsme tu pro Vás již od roku 2013! Jsme také exkluzivní prodejce irské značky Aurora Charm v ČR. Každý stříbrný korálek na našem e-shopu má svůj originální význam nebo příběh. Naleznete zde motivy zvířátek, přírody, cestování, rodiny, lásky a spoustu dalších. K výrobě šperků Aurora Charm, Redbalifrog, OHM Beads, Elfbeads, Elfpetite a Ogerbeads se používá pravého stříbra (925/1000), Muránského skla, krystalu a kamenu, přírodních materiálů jako je dřevo, perly nebo jantar. Nově také prodáváme šperky značek Ogerbeads, ELFBEADS, Moress Charms, CHRONICLES, Dream Glass Art a Barbarica.                               

šperky s příběhem

      
Z nabídky šperků Aurora Charm, Redbalifrog, OHMBeads, OGERBEADS, Elfbeads, Chronicles, Moress Charms si vyberete: stříbrné náramky, karabiny, stoppery, klipy, řetízky, skleněné navlékací korálky, stříbrné navlékací korálky, broušené korálky, visací stříbrné přívěsky nebo perly.

Stříbrné šperky Redbalifrog, OHM Beads, Aurora Charm, Ogerbeads, Elfbeads, Chronicles a Moress Charms jsou tvořeny na stejném principu jako jsou např. korálky Pandora. Koupíte si náramek a na něj navlékáte své oblíbené korálky. Můžete tvořit stále nové a nové kombinace např. dle nálady, oblečení nebo příležitosti. Nebo si můžete koupit jen korálek a pověsit jej na svůj řetízek.

Korálky Redbalifrog se dají navlékat též na náramky Pandora, Trollbeads. Korálky těchto značek také můžete navlékat na náramek Redbalifrog. Korálky Redbalifrog mají hladký střed.

OHM Beads , Aurora Charm, Ogerbeads, Elfbeads, Chronicles, Moress Charm jsou kompatibilní s ostatními evropskými značkami.

POZOR šperky Elfpetite jsou malinké cca 0,5 - 1cm a střed mají pouze 3mm, potřebujete tedy originální náramek Elfpetite.

Všechny naše stříbrné šperky obsahující stříbro 925/1000 (neobsahují nikl) mají vraženou značku originality (Aurora Charm např. MS, Redbalifrog, Ohm Beads), a následně jsou zde, v České republice opuncovány naší odpovědnostní značkou (LP), a nakonec šperky projdou kontrolou ryzosti a opuncováním na českém Puncovním úřadě, kde jsme registrováni.

Aurora Charm, Redbalifrog, OHM Beads, OGERBEADS, Elfbeads, Moress Charm a Chronicles  šperky vytváří stále nové kolekce např. vánoční, jarní atd. Tím rozšiřují svůj sortiment, můžeme se tak stále těšit na nové, originální korálky. Naopak, vždy za určitý čas, jsou některé korálky stažené z prodeje (přestanou se vyrábět) a tím se stávají sběratelsky cennými.

Pro další dotazy nás neváhejte kontaktovat na info@sperkyspribehem.cz

Šperky s příběhem - krásné a originální šperky pro každou ženu

puncovní značky