O nás - šperky a korálky s příběhem

 CHCETELI SI PROHLÉDNOUT NAŠE ŠPERKY TAK KLIKNĚTE NA ÚVOD

Vítejte na českých internetových stránkách Šperky s příběhemPrvního autorizovaného prodejce šperků značek Redbalifrog a Ohm Beads v České republice. Každý stříbrný korálek Redbalifrog a Ohm Beads má svůj originální význam nebo příběh. Naleznete zde motivy zvířátek, přírody, cestování, rodiny, lásky a spoustu dalších. K výrobě šperků Redbalifrog a Ohm Beads se používá pravého stříbra (925), Muránského skla, krystalu a kamenu, přírodních materiálů jako je korál, dřevo, bambus, nebo perly. Nově také prodáváme šperky značek  Elfpetite, PURELEI a Meucci.                                  

šperky s příběhem

      
Z nabídky šperků Redbalifrog a Ohm Beads si vyberete: stříbrné náramky, karabiny, stoppery, klipy, řetízky, skleněné navlékací korálky, stříbrné navlékací korálky, broušené korálky, visací stříbrné přívěsky nebo perly.

Stříbrné šperky Redbalifrog a Ohm Beads jsou tvořeny na stejném principu jako jsou např. korálky Pandora. Koupíte si náramek a na něj navlékáte své oblíbené korálky. Můžete tvořit stále nové a nové kombinace např. dle nálady, oblečení nebo příležitosti. Nebo si můžete koupit jen korálek a pověsit jej na svůj řetízek.

Korálky Redbalifrog se dají navlékat též na náramky Pandora, Trollbeads. Korálky těchto značek také můžete navlékat na náramek Redbalifrog. Korálky Redbalifrog mají hladký střed.

Ohm Beads korálky se dají navlékat na Redbalifrog, Trollbeads náramky. Ohm Beads korálky mají ve středu vybroušen závit.

Všechny naše stříbrné šperky obsahující stříbro 925 jsou opuncovány výrobcem (Redbalifrog, Ohm Beads), a následně jsou zde, v České republice opuncovány naší odpovědnostní značkou (LP), a nakonec šperky projdou kontrolou ryzosti a opuncováním na českém Puncovním úřadě, kde jsme registrováni.

Redbalifrog a Ohm Beads šperky vytváří stále nové kolekce např. vánoční, jarní atd. Tím rozšiřují svůj sortiment, můžeme se tak stále těšit na nové, originální korálky. Naopak, vždy za určitý čas, jsou některé korálky stažené z prodeje (přestanou se vyrábět) a tím se stávají sběratelsky cennými.

puncovní značky